Закінчено розигриш першої групи

23 червня на стадіонах області проходив XI – останній тур весняного розигришу на першість області по футболу. Перше місце зайняла команда спортивного товариства “Динамо” – Мукачево. Вона в цілому сезоні не програвала в змаганнях і не грала в нічию з іншими командами. Мукачівське “Динамо” має краще співвідділення м’ячів: в 11 змаганнях вона забила 50 м’ячів у ворота противника, пропустивши у свої тільки 12.

На 2 очок відстає від своїх одноклубників команда ужгородського “Динамо”, яка програла змагання тільки мукачівському “Динамо”.

Погане місце зайняла команда ужгородського “УРСО”, яку рахували одною з лідерів розигришу. Зараз вона закріпилась тільки на 6-у місці.

Гарне місце посіла команда “Борканюк” – Ужгород. Це ще молода команда, але вона зуміла зайняти 8 місце.

Останнє місце зайняла команда Королева – “Локомотив”. Вона з 11 змагань змогла виграти тільки одне: 10 змагань програла.

Команда Тересви вже місяць, як не приймає участь в мистецьких змаганнях.

Решта змагань, які протягом розигришу були з різних причин пропущені, зиграються сьогодні.